ZAMGŁAWIACZ TERMICZNY MF-100 (KB-100)

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 1 dni
Cena: 1 099,00 zł 1099.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: -
Kod produktu: ZT001112233

Opis

ZAMGŁAWIACZ TERMICZNY MF-100 (KB-100)

Jako jedyni udzielamy gwarancji na urządzenia!!!

Najlepsze urządzenie do zabiegów dezynfekcj, odkomarzania, odkleszczania i innych zabiegów rolniczych i DDD. 

Dzięki niemu możemy środek w formie płynu zamienić na mgłę, która dotrze w najdalszy zakątek pomieszczenia

Można go używać z wieloma środkami chemicznymi, które dobieramy w zależności od pomieszczenia, które chcemy zamgławiać. Branża spożywcza wymaga podania specjalnych preparatów, które ten zamgławiacz jest w stanie rozprowadzić.

Zabiegi za pomocą zamgławiaczy termicznych są najszybszą, najtańszą i najskuteczniejszą metodą walki z wirusem.

Mgła wytworzona przez zamgławiacz ma kropkę wielkości od 10 do 50 mikronów co pozwala na rozprowadzenie środka w każdą szczelinę znajdującą się w pomieszczeniu.

Oprócz dezynfekcji zamgławiacz może służyć również w ogrodnictwie (podanie środków ochrony roślin, przeciw insektom), w gospodarstwach ze zwierzętami do podania leków, w magazynach i chłodniach warzyw i owoców do podania środków przeciw pleśni.OSZCZĘDNA METODA ZAMGŁAWIANIA


-oszczędność preparatów (nawet do 10 razy mniejsze zużycie od tradycyjnych oprysków)
-dokładność wykonanego zabiegu (mgła wytworzona przez urządzenie dociera o wiele dalej, wyżej i głębiej niż podczas tradycyjnego opryskiwania)
-możliwość zastosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń,
-znikomy poziom generowanego hałasu

Zamgławiacz termiczny MF-100 jest najmniejszym (60cm x 40cm) i najlżejszym - 2 kg urządzeniem służącym do zamgławiania wewnątrz pomieszczeń i na zewnątrz.

Z uwagi na małe rozmiary może być wożony nawet w małym samochodzie jako podstawowy lub zapasowy zamgławiacz do wykonywania zabiegów np. odkomarzania terenów otwartych. Lekki i poręczny.

Przygotowanie urządzenia do pracy wymaga jedynie zapalarki gazu (dodajemy gratis do zestawu 4 sztuki!)

Zamgławiacz posiada 2 zbiorniki. Do górnego, posiadającego podziałkę nalewamy roztwór dezynfekantu lub środek do dezynsekcji. Do pojemnika dolnego wlewamy nośnik (najczęściej olej napędowy lub wodę z dodatkiem ekomgły)

Urządzenie nie posiada żadnych skomplikowanych mechanizmów, które mogłyby zawieść w czasie pracy w trudnych warunkach atmosferycznych. Do dozowania nośnika służy ręczna pompka pod uchwytem. Temperaturę do pracy otrzymujemy dzięki spalaniu gazu z pojemników, które podczepiamy do urządzenia. Dzięki temu zamgławiacz pracuje bezgłośnie.

Sposób użycia:


Zbiornik paliwa - 2,8 l - odkręcić zgodnie z ruchem wskazówek zegara. W przypadku zamgławiania na bazie wody, zbiornik napełnić wodą. W przypadku zamgławiania na bazie oleju napędowego, zbiornik napełnić olejem oraz nośnikiem. Napełniony według potrzeb zbiornik wkręcić do urządzenia. Zbiornik preparatu - 400 ml - napełnić odpowiednim preparatem do dezynfekcji lub dezynsekcji. Kartusz gazowy podłączyć do zamgławiacza i odkręcić jego zawór odwrotnie do ruchu wskazówek zegara. Wcisnąć przełącznik zapłonu znajdujący się po lewej stronie urządzenia. W przypadku zamgławiania wodnego, rozgrzać urządzenie przed pracą przynajmniej przez 5 sekund. W przypadku zamgławiania olejowego, rozgrzać urządzenie przed pracą przynajmniej przez 30 sekund. Po rozgrzaniu zamgławiacza, żeby rozpocząć prace należy odkręcić zawór zbiornika preparatu odwrotnie do ruchu wskazówek zegara i nacisnąć uchwyt pompki. Naciskanie uchwyty pompki umożliwia zamgławianie, uchwyt zwolniony zatrzymuje pracę urządzenia. Żeby wyłączyć urządzenie, należy zwolnić uchwyt pompki, zakręcić zawór zbiornika preparatu oraz kartusza gazowego. Nabój gazowy po zakończeniu pracy powinien zostać odłączony od zamgławiacza.

Zestaw zawiera:

- zamgławiacz termiczny MF-100 (KB-100)
- lejek do nalewania środka dezynsekcyjnego
- kartusz z gazem 4 sztuki
- pasek do noszenia na ramieniu
- kartę gwarancyjną na okres 36 miesięcy (12 miesięcy dla firm)
- dokument sprzedaży (Faktura VAT lub paragon)
- instrukcja obsługi w języku polskim

Dodatkowo gratis dokładamy do zamówienia część zamienną pompkę 2 sztuki! 

Wysyłka gratis!!!

Posiadamy również niezbędne środki do dezynfekcji oraz zabiegów odkomarzania i odkleszczania.

Jak działa nasze urządzenie podczas zamgławiania poddasza na spuszczela możesz zobaczyć pod tym linkiem:Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl